«ЭКСПРЕСС объявления»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Натяжні потолки, гіпсокартон, ламінат, сантехніка, електрика, плитка,
Натяжні потолки, гіпсокартон, ламінат, сантехніка, електрика, плитка,
Від А до Я, Від початку ДО ЗАВЕРШЕНЯ комплексного євроремонту квартир вибір матеріалів плюс постачальники.литочник штукатур маляр Натяжністелі Гіпсокартон ламінат сантехніка електрика.
Натяжні стелі. Комплексний ремонт квартир євроуніверсаьний майстер дизайнер Доміки за канадскою технологією. Ремонту квартир, дач, офісів і котеджів під ключ в Чернівецікій області доступними цінами. Ремонтно-будівельна бригада виконує ремонтно-оздоблювальні роботи та комплексний ремонт у квартирах, окремих приміщеннях: кімнатах, кухнях, балконах, ванних кімнатах басейни – гідроізоляція і так дальше. Весь косметичний. У нас клієнти можуть замовити різноманітні види внутрішніх і наружних ремонт у квартирах, а також капітальний ремонт виконується якісно, професійно та у короткий термін. Можливість виконання! ремонту квартир без передоплати - поетапно. У нашій бригаді клієнти можуть замовити ремонт окремого приміщення, а не всієї квартири загалом. Для зручності клієнта складання кошторису на виконання ремонту квартир в чернівцях виконуються безкоштовно. Для оцінки загальної вартості ремонту і матеріалів наш фахівець виїжджає у зручний для клієнта час но об"єкт. На місці виконання та проведення ремонту квартири складається смета необхідних ремонтних робіт та необхідні матеріали для ремонту даного об"єкта. За підсумками узгоджується з ! клієнтом вартість виконання ремоних робіт та порядок оплати, а також приблизні терміни виконання ремонту квартири.інше. 1-Арки + кладки + гіпсокартону + штукатурки + шпакльовка. 2-Альтанки. 3-Амстронг. 4-Бетонні + стяжки + отмостки. 5-Багети. 6-Басейни. 7-Берамікс. 8-Вагонка. 9-Граніт. 10-Гіпсокартон. 11-Гідроізоляці + ванн + басейнів. 12-Деревянні поли + доска + стяжки + обогревом + ламінатні. 13-Збивка штукатурки стяжки плитки блоку перегородок. 14-Електромонтажні заміна нової проводки установка електроприборів. 15-Камінь. 16-карнізи. 17-колони. 18-короїд. 19-криші. 20-Ламінат. 21-Лепка-ліноліум. 22-Мрамор. 23-Малярка грунтовка сетка багети шпакльовка покраска лєпка. 24-Мозайка плиткою і крошкою та бречі. 25-Откоси. 26-опалення. 27-обої. 28-облицьовка природна і декоративна. 29-Плитку внутрішню і наружну тротуарну. 30 -падуги = плінтуса. 31-паркет. 32-перегородки. 33-пластик. 34-парілки. 35-Сантехніка вода каналізація установка ван душових умивальників. 36-Стяжки гідро та електрообігрівом кислотостійкі морозостійкі графітові гідроізо Нас Тепла підлога-монтаж водяного пола. Якісно, швидко з гарантією.
Вибір будівельних матеріалів+доставка, занести у приміщення Від А до Я Плиточник дизайнер євроуніверсал комплексного ремонту всіх вИнформация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления